Укртелеком, ADSL і криві руки.

Весь вечір мучився з власним ADSL-модемом (китаєць-тайванець Huawei SmartAX MT880 - орендований в Укртелекому) , а все тому, що мене за***ло з постійними розривами зв’язку на лінії та тим наприклад, що в мене два мої сайти відкривалися на старих хостингах ще два тижні! (DNS-кеш очевидно на одному сервері оновлювався рідко, тому треба було host собі переписувати блін.)

Вихід з цього всього я бачив один - factory settings, але як завжди забув про одну дуууже хорошу річ - backup налаштувань (DNS-сервери я напам’ять знаю, а от логін і пароль - тут user-user не заканає), та й з LAN/WAN/DHCP - треба налаштувати модем в режим роутера і через свіч підключати до нього ПК і ноутбуки. 

От так технічна морока зайняла в мене години три дорогоцінного часу, бо я мусив лазити по форумах на діал-апі, яким не користувався вже років два.  Навіть знайшов у себе такі раритети як карточки для діал-ап доступу від 2005 року (5 провайдерів тоді перепробував =))).  Ага, і ще - кажуть вчора ап тИЦ-а вчора відвувся  - то з розділу новин на Сапі =)


P.S. Знайшов ще один блог о заработке в интернет. Зранку виспатись не давали грузовики, які возили тудю-сюди труби. Водоканал блін. Цікаво прослідкувати як проект мого знайомого виходить в топ на запит “гостинница измайлово” в Яндексі.