Азарт і ставки на футбольні матчі

fc-football.jpgЩо таке ставки на спорт? Ставки на спорт как способ заробити.

Ставки на спорт користуються широкою популярністю в Західній Європі. Наприклад, річний зворот цього вигляду розважально-азартного бізнесу в Британії - 36 мільярдів доларів. Лише у одному Лондоні – більше 4000 крапок, де можна зробити ставки на спорт. А останніми роками все більшою популярністю користуються букмекерські контори в Інтернеті. Звичайно, для багатьох зручніше робити ставки, не виходячи з будинку! Не дивно, що мода на спортивні ставки активно переходить і на інші країни. . Явне підтвердження того - сайт www.planetofbets.com, який тепер представлений у тому числі і російською мовою. Власник сайту – відома букмекерська компанія, зареєстрована в Коста-Ріці.

Тим часом в самій ідеї ставки на спорт немає нічого незвичайного. По суті, це звичайна суперечка або грошове парі, що укладається між гравцем і букмекерською конторою. Наприклад,  завтра грають футбольні клуби ЦСКА і Cпартак.

Сьогодні букмекерская контора www.planetofbets.com надає «лінію», в якій чітко позначені коефіцієнти. Наприклад, якщо коефіцієнт на перемогу ЦСКА – 3.0, це означає що в разі перемоги цієї команди можна отримати суму, в три рази суму ставки, що перевищує. Так, якщо я поставлю на перемогу ЦСКА 50 гривень, то вже завтра я отримаю 150. Якщо при цьому коефіцієнт на перемогу Спартака 3.6, і я ставлю десятку на перемогу Спартака, то в разі перемоги цієї команди я отримую 30 - на пиво :)

Ставити гроші на перемогу ЦСКА, Спартака, або на нічию, а також вибирати суму ставки, або взагалі нічого не ставити, все вирішує гравець, все в його руках. Підсумковий виграш залежить від розумових здібностей гравця, його уміння логічно мислити, обізнаності, нарешті, від інтуїції. Як відомо, в спорті чудес не буває, і перемагає сильний. Це не казино, тому що букмекерська контора ніяк не може вплинути на результат матчу, який грається незалежно від неї.

Я настійно не рекомендую грати на останні гроші або, тим більше, зичити під гру. Проте, якщо у вас є трохи вільних грошей, ставки на спорт можуть виявитися відмінним способом непогано примножити свій капітал. Я регулярно виграю з www.planetofbets.com, проте, великих висот ще не досяг.

Як поповнити рахунок?

Найбільш зручний спосіб для грошових операцій в Інтернеті – www.webmoney.ru На сайті знайдете безліч способів поповнення свого гаманця в цій системі. Виграш можна зняти так само за допомогою цієї системи.

Як робити ставки і отримувати гроші, не вклавши ні копійки?

Виявляється, так теж можна. У www.planetofbets.com є партнерська програма. Після реєстрації всі користувачі отримують унікальне заслання для залучення інших користувачів. Я зареєструвався в системі і розповів про неї своїм знайомим. Багато хто з них теж реєструвався і став грати, і тепер я отримую на свій рахунок 25%! Я можу ці гроші відразу вивести, і можу грати на них. Як правило, я деякий час граю і лише потім виводжу

Можна розмістити банери системи у себе на сайті, можна публікувати заслання системи www.planetofbets.com на форумах і тематичних дошках. Лише обережно, якщо перестаратися, ваші аккаунт можуть відключити за СПАМ.

Вдалих ставок!