Вихідні вдалися. Славське

Вихідні вдалися. Славське

Тіло як поламане зараз, то тут, то там синяки (я про задницю, бо вперше в житті став на сноуборд - і більше не буду! Лижник став на дошку - впав мордою вперед, встав, знову впав: назад. І так не один раз, але  Більше точно не буду) .

Катався на старих карвах на Політесі: самому на Тростян лізти не хотілося, а компанія зібралась ідеологічна неоднорідна та недосвідчена(рівні серед рівних =))) - 2 лижники і 5 трасопляжників-бордерів (і пляшників теж). Все отримане задоволення вилилося в день 40 гривень за лижі + 10 за маску(без неї ніяк - можна якийсь кон’юнктивіт собі накатати: мінімальний відрізок дистанції і в мене сльозяться очі - їм теж треба правильний режим роботи з монітором) + хата (70)+ “вареники”+ вино солодке з сорту винограду Ізабелла (то я визначив), “бобіки” туди-назад (40) і самі бугельні підйомники не пам’ятаю скільки (X*6 грн за підйом)  *2 дні ~~~500 банкнот найкрасивіших грошей світу (це швейцарці визнали такою Українську гривню). І все одно воно того варте!

Словом вихідні вдалися, мозок повністю розвантажився від усього негативу і зайобів, тому зараз зі спокійною душею відкрив Gmail з темами (в мене гори як тема тем оформлення) і глибоко вдихаю те гірське повітря з картинки. Трохи заспамило, нові заявки, тесе. Готовий до нових звершень.

P.S. Відпочинок був профінансований за рахунок доходів from all my Internet activities (навіть разрешение на работу в Інтернеті - це продукт мозкової ліні). Що я робив?Якісне та швидке изготовление каталога для тематичних сайтів, також аватары для qip дизайнив в Paint.NET.