Socialwatch.ru - перший антисоціальний сервіс

Social WatchНа фоні всезагальної експансії соціальних мереж та збільшення часу, який проводиться в них, на широких просторах Інтернету виник і перший антисоціальний сервіс (так себе він позиціонує)

SocialWatch.ru - это инструмент для слежения за активностью пользователей социальных сетей. Он может показать вам, в какое время пользователи появлялись на сайтах.

Если вы – руководитель, сервис поможет вам контролировать подчиненных. Добавьте ссылки на профили ваших работников в социальных сетях, и получайте ежедневный отчет, кто и когда заходил на сайты.

Задля задоволення власної цікавості і я зареєструвався, додав 2 профілі для спостереження і досліджував сервіс зсередини. Як би там не було, але сервіс надає і платні послуги - відправку звітів на пошту (ну на щось же треба жити, серваки тримати - тут все зрозуміло). Використання сервісу абсолютно конфіденційне. Відстежувані ніколи не дізнаються, що за ними хтось стежить (навіть коли на роботі сидять в чатах і читають порно рассказы по адалт-сайтах).

P.S. Зараз ремонт квартир не обходиться без застосування металевих виробів, тому резка металла є необхідною.