Портал Mail.ru запустив розділ “Робота в Україні”

Портал Mail.ru запустив розділ “Робота в Україні”

Коли в грудні 2008 року Mail.ru оголосили про відкриття українського представництва, то ніхто конкретно і не знав, чим вони займатимуться. Основною ціллю оголошувався продаж рекламних місць та локалізація сервісів під вимоги українського користувача. Вже зараз на головній крутяться українська погода, курс валют і українські товари.

Блоггер Олександр Кірік aka Kirik (людина з компанії Укр.НЕТ) роздумує над співпрацею Mail.ru та Work.com.ua, які спільно запустили розділ “Робота в Україні”. Цілком логічно, пише Олександр, що для Mail.ru, то був єдиний можливий варіант.

  • У порталу rabota.ua розміщення вакансій наприклад платне - і як наслідок у них мала база вакансій.
  • Job.ukr.net - прямий конкурент Mail.ru і ні про яку співпрацю не може бути й мови.
  • Хто залишається? - Work.com.ua.

Интересно, сотрудничество будет длинным и плодотворным или после полной локализации и привлечения укр. пользователей к активному использованию всех сервисов и наработки собственной базы от ворка откажутся?

Какой следующий шаг mail.ru в Украине? Перекупить и переманить спецов укр. веба к себе? - Питання відкриті, але час нам покаже стратегію Mail.ru на українському IT ринку.

І трошки від себе:

Портал Mail.ru запустив розділ “Робота в Україні”

Налаштування регіонів парцює, але чого для українського розділу залишили інформацію про зарплату в рублях??? Недоробка.

mail-ru3.png

P.S. Це ж яким місцем треба було креативити, щоб назватися LSDGroup.Ru продвижение, оптимизация, раскрутка вашего сайта в сети. LSD винайшли давно (Веселий вівторок - наркотики зло!) Завжди під рукою SEO тузлы в помощь оптимизатору, які допомагають використовувати  файловый хостинг для зберіганя різних видів файлів.