Про гроші: Webmoney Keeper Mini для чайників

WMКерівництво сервісу Webmoney Transfer ввело в дію новий спосіб управління електронними грошима для початківців: Webmoney Keeper Mini. Це спеціалізований міні-сайт, на якому можна управляти своїми гаманцями так само, як це робиться в Webmoney Keeper Classic.

На даному міні-сайті можна переказувати кошти іншим користувачам системи, робити покупки, платити по рахунках, оплачувати послуги мобільного зв’язку і доступу до мережі Інтернет. Функціонал сервісу навмисно урізаний, щоб зробити його зручнішим для новачків.

До речі, зареєструватися в Keeper Mini можна навіть простіше, ніж в Classic або Light, а заходити в Keeper Mini потрібно за допомогою пароля, логіна. Є можливість e-num-авторізації. Повідомляється, що Keeper Mini адаптований для використання на гаджетах з невеликим екраном — на КПК або мобільних телефонах, а це значить про більшу мобільність і неприв’язаність до ПК.


P.S. Кожен компьютер вимагає своє і дуже часто разное программное обеспечение: все залежить від самої конфігурації ПК. Таки дизайн кухни буде незавершеним без хазяйки всього дому.