У Яндекса новий алгоритм щодо дубльованого контенту

Антикризовий ребрендинг або я не міг не опублікуватиЗгідно з даними сервісу SEO-Analytics.ru з 3 березня спостерігалося різке зменшення кількості проіндексованих сторінок (а отже і сайтів) у Яндексі.

Розмір індексної бази пошукової машини зменшився на 3%: якщо 2 березня в індексі було 4 640 475 792 сторінки, то вже 3 березня – 4 512 868 121 сторінка.  Різниця суттєва.

S

Роман Грачев, керівник групи розробки робота компанії «Яндекс», повідомив Searchengines.ru, що «скорочення кількості проіндексованих сторінок Яндексом пов’язане з впровадженням нового алгоритму видалення дублів. Це впровадження дозволить показувати на видачі більше всілякого контента».

На думку Олега Сахна, головного інтернет-маркетолога «Інтерлабс», введення нового алгоритму видалення дублів може внести коректування до кількості сайтів, представлених, наприклад, в Sape.ru, багато сплогів випадуть з індексної бази. «Варто відзначити, що після 3-го березня були знайдені сайти з унікальним контентом, але вони мають шаблонну верстку, які зникли з індексної бази. Думаю, це недоробка в алгоритмі, яка найближчим часом буде усунена», - відзначає Олег.

Про себе відзначу, що індекс повернувся один важливий для мене сайт :)

linkomauliya.jpgА ще мені цікаво, наприклад, скільки ресурсів (які просувається на такий конкурсний запит як линкомаулия) залишилися на своїх місцях чи піднялися у топ.

Нагадаю, що за виграш у цьому конкурсі (організував його Маул) можна отримати кругленьку суму. Саме тому і не дивно, що багато блоггерів та просто веб-майстрів взялися просуватися на запит линкомаулия тут :)

А от і таблиця призових за місце у топі Яндекса.

1-е місце: 3000$
2-е місце: 1500$
3-є місце: 500$
4-е місце: 500$
5-е місце: 500$
6-е місце: 500$
7-е місце: 500$

Нова социальная сеть для блоггеров - цікаво…

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress