Один рік і ніяких суттєвих результатів :(

champagne.jpgСьогодні у блога перший день народження: саме 11 березня 2008 року на ньому з’явилася перша нотатка - не по темі (яка оформилась потім через сильне зацікавлення пошуковою оптимізацією та розкруткою сайтів) щоправда, але то було first :)

Що за чей час змінилося, що я робив і чого навчився чи досяг?

Досягнень особливих нема в принципі (я скромний, та й нічого геніального я не придумав, а те що маю - не афішую), зате можу з упевненістю сказати, що отримав безцінний досвід для майбутнього, а він, як відомо багато чого вартий і приходить лише з часом.

Чим займався?

  • Досліджував ключові слова у домені та їх вплив на розташування у SERP-і
  • Успішно бавився з ключовими словами у HTML-коді (використовуючи Title, Alt та Name) - насичення ними давало свої результати при зовсім невеликому розмірі саме текстового контенту на сторінках (але страждала при цьому валідність цього коду).


Також:

  • Просував власні малюнки у пошуках зображень Гугла та Яндекса (Live Search також давав результати!). На одному з проекті співвідношення Google до Google Image Search - 1:9 :)
  • Багато читав про веб-дизайн та usability - хоч і не маю дизайнерського хисту, але такі знання дозволяють фаховіше підходити наприклад до пошукового аудиту та аналізу сайтів. (SEO-консалтинг теж набирає популярності в інтернеті)
  • Вивчав основи верстки div-ами, правила CSS, пізнавав різницю між HTML та XHTML, верстав простенькі і не дуже макетики валідним і гарним HTML-кодом та CSS (можна сказати навіть отримував від цього задоволення :) )
  • Збагачував свої знання доменної сфери - реєстрацій, умов, особливостей зон
  • Вивчив CPanel як основний інструмент управління на хостингу
  • Словом займався всім тим, що було мені цікаве :)

P.S. Для комерсантів і “відмивання грошей” - стаття “Как зарегистрировать некоммерческую организацию“, яку знайдено, коли читав архив блога BlogArchive.RU.  Звісно то не фирма kirby, але статус є статусом.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress