Google - Гугл: персональне

Google Вчора на форумах було помічено незвичайну PR-діяльність у Гугла, тому сьогодні напишу про те, що цей гігант зробив для українців і те, що я за ним помітив:

  • Відтепер всі звичайні українці можуть користуватись покращеними гуглокартами (фото, камери і тд). Від себе додам - мене трошки охопила паніка: це ж сам Google, використовуючи Panoramio, зазирнув до мене на вулицю… Але реальних причин для такої вже параної нема - точніше їх взагалі нема: з’явились фото вулиць, зроблені з будинків на цих самих вулицях їх жителями.
  • А от тій частині, яка використовує ще й систему контекстної реклами Google AdSense, відтепер милує око своя солов’їна мова. Ще не все перекладено, але поступ є поступом (наприклад Панель веб-майстрів була перекладена ще 7 грудня 2008 року)
  • Гугл знову таки щось тестує в алгоритмах - ось така адреса http://www2.sandbox.google.com/ приведе нас на тестовий майданчик Google Caffeine, щоправда пів 3-ї ночі вони там гайки підкручують

    Please try your search again in a few hours.
    We are upgrading elements of our data center. The Caffeine sandbox should be available for searching again in a few hours.

  • Ось тут піде вже персональне… Відчув на власній шкурі блозі як Гуглу наплювати на директиви сайтового http://tallers.org.ua/robots.txt. Як підказував плагін сканувань, на початку серпня Гугл збісився якогось милого і вирішив пересканувати мій блог (очевидно…). Майже 3.5 тисячі запитів робота до усіх сторінок сайту (Яндекс каже що їх ~700) - це ж більше 4 запитів до кожної сторінки блогу! Нафіга питання?

google-robots-fucking

Далі цікавіше -  виявляється хтось з роботів регулярно (як видно - 70 разів) пробував достукатись до службового файлу  wp-login.php.

google-robots-fucking-wp-login

А от і сам винуватець - Гуглобот, який у поміжку часу з 22:39:37 по 23:07:26  (Директива Disallow: /wp-login.php у http://tallers.org.ua/robots.txt) гвалтував блог, паскудник… І як тоді говорити, що стандарти дотримуються?

google-robots-fucking-wp-login1


Я не знаю как построить дом из газобетона, але знаю як різати гіпсокартон і класти бруківку. Хвороби - герпес, лечение герпеса, профилактика герпеса, герпесвирусные инфекции - цим не жартують, бо потім здоров’я не купиш.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress