Яндекс апнув/YandexBlog зблизька. День Знань.

yandex

Сталось те, чого всі хоч якось пов’язані з заробітком в інтернеті, очікували з нетерпінням: Яндекс оновив ТИц.

Продовжуючи тему Яндекса - я таки помітив одну закономірність (точніше точний часовий алгоритм) робота YandexBlog, який сканує RSS-стрічку одного мого блогу з періодичністю в 5 хвилин (тут він може поконкурувати зі швейцарськими годинниками у точності звертання до server/feed :) )

YandexBlog is a bot which is owned by Yandex (Russian search engine). The bot crawls web blogs, forums and RSS feeds that users add to their custom feeds-reader page located at http://lenta.yandex.ru/. Bot can be identified by user agent YandexBlog/0.99.101 (compatible; DOS3.30; Mozilla/5.0; B; robot) X readers, where X is number of users subscribed on current RSS feed or blog.  (Підказка з англомовної Вікіпедії)

Маленький SEO-висновок: Якщо треба припасти ботів Яндекса (принаймні цього швидкобота, але якщо він на сайті пасеться практично цілодобово, то й основний індексатор YandexBot не забариться), то варто створити пару фейкових акаунтів на самому Яндексі та додати туди власну RSS-стрічку :) Все геніальне просте як дві прямі, які перетинаються десь в неЕвклідовій геометрії ||//||\\//||

І трошки офтопіку…

Сьогодні календар показує 1 вересня - день знань, день, коли хтось вперше переступає поріг школи чи свого нового ВНЗ, щоб гризти і гризти той несмачний граніт науки :)

книга

Не залишився і я осторонь від чогось нового, тому зробив собі прогулянку в центр міста до Першодрукаря Івана Федоровича (того, що Москвитин, віж же Федоров, він же просто “Попрошайка” в пісько місько-львіській говірці) і купив собі книжку… Книжечку дуже непросту :)

Самогон. Вино. Пиво… Технологія приготування в домашніх умовах (Рецепти, поради).

Упорядник Коробко Олександр Михайлович; видавництво “Новини Закарпаття”, 1993 рік. А знизу ще такий веселий напис: “Новини Закарпаття” - газета, яку можна передплатити у всіх країнах світу! Розрахунок - в українських карбованцях, а за межами України - валютою у відповідності з курсом…

Давнина звісно, але суть - 80 сторінок рідкіcних кулінарно-(якось навіть недоречно тут це слово вживати?)-алкогольних рецептів (читай унікального контенту) за …3 грн :). Не думаю, що дійду до практичого самогоноваріння, але синій виноград сорту Ізабелла люблю.


P.S. Вічне питання і неважливо якою мовою воно задане- Як заработать на сайте? Хоча для прекрасної половинки людства все одно важливіше питання щодо стрижки у перукарні :)

1 думка

Denisiy Вересень 17th, 2009 at 9:23 pm

Хорошая страничка!!)) Особенно про самогон!

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress