Працювати і ще раз працювати

Акваріум

Минулого тижня весь час хотілося щось написати у блог, але елементарно не було можливості: алкоголь забирав багато часу, тому субота була проведена поза гамірним містом сплячих і розмальованих левів.(Так вже сталось - там чисто символічно по 100 г, тут за зустріч, знову день народження - не Яндекса і не Рамблера, але день за днем одне і те ж).

Безпосередньо про щось, повязане з SEO: відтепер можу порівняти швидкість реагування пошукових систем (G - Google, Я - Яндекс) на запит щодо перегляду статусу сайту, зараженого вірусом (простий frame з викликом якогось китайського домену).

Гугл оперативно (на протязі доби) перевірив сайт та видалив позначку про те, що “Этот сайт может нанести вред Вашему компьютеру“,  а от Яндексу знадобилось аж 3 оновлення індексної бази, щоб технології Sophos(R)-а перевірили сайт.

І що цікаво - у Гуглі сайт опустився на 6-ту сторінку у видачі, а у Яндексі весь час (навіть з позначкою про небезпеку відвідування для користувачів) знаходився у топ-10 :)

P.S. На правах офтопу: я вирішив, що варто собі купити невеликий акваріум з якимись водоростями для того щоб споглядати для медитації :) , але без рибок мабуть, бо для них треба буде ту штучку, яка булькає і збагачує киснем, а я люблю абсолютну тишу (+корм для рибок + правильний догляд за водою і температурою + згадка про два кактуси, які не витримали лихої долі і один зісох мабуть, а іншому зігнив корінь)


P.P.S. Новый вебмастерский блог вебмайстра-самочуки на якомусь дивному CMS-двигунці (мабуть авторський). А сладкий сеопультенок - це не торт Наполеон. Ремонт? - ассортимент плитки для ванной для тих, кому треба облаштувати нове житло.

Не тримайте свою думку при собі

Your comment


Amcaptcha &mdash захист від спаму у Wordpress