Стартував DeCoded 2008!

Розпочався нарешті. Я на ньому ніколи не був, тому сьогодні після пар зайду подивлюсь - може щось цікаве для себе пізнаю.

Стартував DeCoded 2008!

Лохотрон з кредитками :) Україна

Читав вчора Блог Саши Белого  і зайшов на його нововідкритий SEO-форум (який сьогодні в дауні - проблема з базою даних). В одній з тем побачив оголошення від Google, яке обіцяло дуже багато грошей (дивись мал.1 ). Веб-адреса сайту proxyvit.110mb.com (вже забанений підтримкою хостингу) зразу насторожила, бо в ній була знайома частина - 110mb.com - сайт був зареєстрований на безплатному хостингу (в мене там теж домен якийсь висить паркований :) ), тому зразу відчув якусь на***ку, включив Каспера і поліз туди. Читати до кінця

Мій інтернет-провайдер - Укртелеком

Мій інтернет-провайдер - Укртелеком

З 1 квітня змінив свій тарифний план на Ого!-2 - 2 МБ/с за 200 грн. Чесно кажучи пишучи, максимальної швидкості за цей час не досягав, але тут треба зазначити що я незвичайний юзер, бо фактично вилажу в інтернет через нашу локальну мережу.

Про те, як я з друзями використали ADSL-модем від Укртелекому, 8-портовий свіч та 200 метрів кабелю - викладу пізніше, бо зараз зайнятий.

День простою - день збитків. Sape!

День простою - день збитків. Sape!

Ось так. Проблеми з хостингом знову (це не Freehostia.com - але також безплатний хостинг). Через таку справу знову збиток на біржі купівлі-продажу посилань Sape - всі посилання на сайті в стані errror, тому можна вважати що мене сьогодні позбавили пляшки улюбленого пива Tuborg Green і ще чогось до нього. Чекатиму змін і сподіватимусь на краще, в іншому  випадку доведеться шукати кращої   долі   хостера.

Доповнення від 25 травня. Ця сторінка вилізла в Гугл на запит Sape на українських сайтах. Доволі  дивний пошуковий запит, хоча питання відносно того як у цю систему приймають сайти українською мовою не стоїть!

Якщо ваш сайт має певні параметри (Google Pagerank або Яндекс ТИц) , то його обов’язково візьмуть.

Кошерний пошук - ото жидо(?)москалі(?) дають

Кошерний пошук жид москалі

Мало з крісла не впав коли таке побачив :) . http://www.sem40.su/

Ну що тут можна сказати - нічого не скажу, бо обізвуть антисемітом.

Скажи НІ сіонізму!  Cвободу Палестині!

P.S.  http://www.un.org/russian/peace/palestine/

Манускрипт 44 :) з 44« Перші...«303132333435363738394041424344