Заробіток в інтернеті

519?340.jpg

  • Як заробити в інтернеті?
  • Як заробити на власному сайті/блозі?
  • Як заробляти в інтернеті нічого не роблячи (ну майже :) )?

Ці питання і мене турбували і турбують досі. Власне, саме для того щоб навчитися заробляти в мережі інтернет я і створив декілька не таких вже і поганих сайтів, трохи їх оптимізував під пошукові системи і розкрутив. Тепер постало питання над тим, як отримати з цього певний прибуток. Відразу зазначу, що я не є компетентним професіоналом у інтернет-web-web2.0-технологіях, оптимізації як такій, написанні текстів - рерайті інформації (всі свої знання і невеликий досвід я здобув активно студіюючи наявні в інтернеті seo-ресурси відомих і не дуже блогерів і форуми, заодно перевіряючи їх методом наукового тику-завтику:) ).

Чи кожен може почати заробляти в інтернеті?
Ні, не кожен пересічний це зможе. Інтернет-заробіток як постійна діяльність (ще раз підкреслю - саме постійна) ставить певні вимоги, необхідні для того щоб Ви змогли чогось добитися у цій сфері.

Які це вимоги? Сформулювати чітко їх важко, але Ви повинні:

  • мати сильну мотивацію до цього і отримувати задоволення від власної діяльності - створення сайтів, їх дизайнів, оптимізації і розкрутки/просування, переписування текстів та іншого. Робота не змушує Вас до чогось - хочете заробити - працюйте. Хочете більше заробити - інтенсивніше працюйте.
  • бути готовим зробити невелику інвестицію в свій майбутній заробіток
  • бути технічно грамотним (маю на увазі хоча б поверхневе знання таких основоположних технологій як HTML, CSS і PHP - для мене все почалося з HTML, яку я знав ще зі школи трохи) - без цього в інтернеті нічого робити! В перспективі буде пост про прості і зрозумілі підручники на цю тему.
  • мати час (іноді його так невистачає!) і нормальний доступ до інтернету (виділенка однозначно :) )

Як я заробляю в інтернеті?
Наразі дуже просто - продажем посилань через автоматичні біржі купівлі-продажу лінків. Визнаю, що це не єдиний спосіб заробити в інтернеті, але на даний час я нічого більше не вмію (але хочу навчитися заробляти і іншими способами). Я працюю з такими біржами як Sape, Setlinks, Mainlink і LinkFeed. (незабаром спробую і Elitelink). В кожній з них є свої особливості, але про це пізніше. Лідером серед них є Sape, в якій Ви можете зареєструватися, якщо клікнете тут.
www.seozavr.ru - автоматическое размещение статей с прямыми ссылками

Зареєструвавшись як мій реферал, звертайтесь за допомогою якщо у Вас будуть питання стосовно кодів, просування та оптимізації Ваших проектів. Ваш успіх у системі - також буде моїм, тому не соромтесь реєструватись.

Виникли питання, хочете поспілуватися? Загляньте сюди.